september 22, 2006

Voodi ehitamine

Mul pole voodit, magame madratsi peal ja meeldibki nii. Aga eriti shikk see välja ei näe muidugi, rohkem nagu ühikatuba. Ma tahaks saepuruplaadist peatsi teha ja see porolooni ning siis riidega üle lüüa. Riie võiks olla paks ja ilus, aga ma ei tea eriti, kus müüakse ilusaid kangaid. Kavatsen vaadata Järve Keskusesse Home Luxi ja siis Pärnu mnt Hansapartnerisse ja Mustrisse. Kas oskab keegi soovitada, kus on veel toredaid sisustuskangaid?

2 Comments:

Blogger Puuma ja Kät said...

muide, scandinavian tapeedisalongi oli tulnud ka väike aga tore valik kangaid müügile. hinnad olid küll natukene kõhedad... sama disain digestos. aga kui natukene voodipeatsiks vaja, siis pole hullu. ning väga vahvaid kangaid võib trehvata ka (eriti tartu rüütli tn) abakhani poes. sealt võib kohati leida lausa imeasju, aga see on õnneasi.

11:53 AM  
Blogger Maarit said...

Leidsin omale kanga! Need, mis kõige ilusamad olid - 1800 krooni meeter, Mustris oli juba 500 krooniga ilusad (aga pidi ootama vähemalt kuu) ja siis ostsingi sealt Hansapartnerist, mis on tapeetidega ühes poes. 285.- meeter :)

2:52 PM  

Postita kommentaar

<< Home